Femme logo

Home / Forums / Archief / Mening may-rose

Mening may-rose

  • aangemaakt
    28 feb 2009
  • laatste reactie
    28 feb 2009
  • 11
    reacties
  • 6
    gebruikers
  • Origineel gepost door may-rose
    Meest gepost door may-rose
    Laatste bericht van ik_ben_te_gek
Archief
  • Aanmaker
    Onderwerp

  • may-rose
    Bijdrager
    may-rose
    Reageer

    Ik vind het een beetje moeilijk om mn gevoelens te verwoorden, dus het klinkt misschien wat vaagjes allemaal ;)

    Ik vind het forumgebeuren in principe goed geregeld. Hiermee bedoel ik:
    – Na iedere 20e pagina een nieuw leeg topic over datzelfde onderwerp.
    – Regelmatig worden er een zooi ongebruikte topics in het archief geplaatst.
    – Er wordt goed gelet op ‘spamtopics’ en ‘reclametopics’
    – Enz.

    Ook vind ik het hele idee van ’tijdelijke onderwerpen’ goed bedacht.

    Wat ik jammer vind aan dit forum is dat er de laatste tijd 2 groepen aan het ontstaan zijn.

  • ik_ben_te_gek
    Reageer

    ik heb ook het gevoel dat hier groepen zijn, omdat mensen hier lang en niet lang zitten.

    may-rose
    Reageer

    Hee ik zie nu dat er een deel van mn post mist? Maar inderdaad ibtg, je hebt gelijk, dat gevoel heb ik ook.

    may-rose
    Reageer

    Wat ik bedoel met 2 groepen… Ik merk dat er steeds meer 2 groepen aan het ontstaan zijn. Namelijk de ‘newbies’ en de ‘ouderen’. Ik vind dit jammer, want ik zou het forum graag als 1 geheel zien, met dus 1 groep mensen.

    Ik snap natuurlijk dat je als lid die langer lid is van dit forum sneller naar de mensen toetrekt die bekend voor je zijn, en die je dus ook langer kent. En dat het als ‘newbie’ zijnde, spannend is om naar een van de grote praters toe te trekken.

    Maargoed, ik zou dus graag 1 groep zien, en dus een mengeling van newbies en ouderen.

    Jeetje wat klinkt dat nog steeds super vaag…

    Eilse_
    Reageer

    Mja, je kan mensen ook niet dwingen om elkaar allemaal even leuk en aardig te vinden, ook op een forum niet. Ik denk dat het heel normaal is dat je een beetje een harde kern hebt?

    may-rose
    Reageer

    @Eilse_ wrote:

    Mja, je kan mensen ook niet dwingen om elkaar allemaal even leuk en aardig te vinden, ook op een forum niet. Ik denk dat het heel normaal is dat je een beetje een harde kern hebt?

    Dat bedoel ik ook niet, naatuurlijk zijn er mensen die je leuker of minder leuk vind, alleen heb ik af en toe het idee dat newbies niet echt een kans krijgen om toegelaten te worden of dat ze teveel moeite hiervoor moeten doen.

    Eilse_
    Reageer

    Mja, in sommige gevallen misschien wel ja. Maar ik vind dat hier in vergelijking met andere fora dus echt ontzettend meevallen x’]

    may-rose
    Reageer

    Mja, ik heb nog niet veel op andere fora gezeten, dus ik merk het heir wel duidelijk,

    maar iedereen zijn/haar mening…

    SanderH
    Reageer

    Ach, het kan inderdaad beide kanten uitwijken. Sommige fora zijn meer acceptabel, andere fora juist niet. Ongeacht waar we ons bevinden op deze schaal, is het toch een punt van belang, en Hannah brengt dat terecht naar voren.

    Maar wat zou er dan moeten veranderen? Op dit punt blijf ik steken.

    may-rose
    Reageer

    Er valt weinig aan te veranderen, ik kan moeilijk dingen gaan verbieden of gaan verplichten. Maar ik hoop gewoon dat wanneer mensen dit lezen dat er een beetje rekening mee wordt gehouden.

    Reageer

    – Niet lachen- Ik heb het gevoel dat ik hier niet thuis hoor, maar ik probeer wel mijn best te doen. Het is ook zo dat allez ja jullie babbelen over dingen die ik nog niet ken of niet meemaak. Qua leeftijd zit ik ook achter maar dat is toch overal zo? Allez, nu begin ik wel een beetje te wennen enzo maar de rest komt nog denk ik ^^

    Isabeau
    Reageer

    Mja, ik denk dat je op elk forum wel zo’n groep hebt die er al langer is en van het reilen en zeilen van het forum afweet. De groep is dan gewend hoe bepaalde dingen moeten gaan en heeft het ook heel snel door als een topic heel slecht is en laat dat misschien wat hard merken.
    En ik denk dat hoe langer zo’n forum bestaat, hoe kritischer die groep wordt en hoe moeilijker het voor newbies wordt om in die groep te komen. Mja, als je ziet hoeveel leden hier zijn gekomen en maar 1 topic hebben geopend over iets nutteloos of die paar leden die alles aan mekaar liegen, dan vind ik dat we best even de kat uit de boom mogen kijken.

    @Linh: Hehe ja de gemiddelde leeftijd hier ligt wel wat hoger maar je houdt t aardig uit hier hoor :p Ik vind dat je er bij hoort.

Reageer

Het onderwerp ‘Mening may-rose’ is gesloten voor nieuwe reacties.

28 feb 2009
0 / 11
28 feb 2009
28 feb 2009