Hmm voel me best Happy :D
Heel erg happy
Heel erg happy
tegenstrijdig
beetje pissig, verder wel oke
Heel erg Happy :D
Beterschap Chanty
ik voel me behoorlijk moe
Geweldig, echt veel beter dan vanmiddag.
ik voel me niet echt fit
moe en heb last van me rug :(
beetje moe en behoorlijk last van me rug
Slecht
Ziekk! :(
Een beetje kut. Ik had om half 10 met 2 vriendinnen op school afgesproken. We zouden gaan oefenen met stoma’s, temperatuur meten, pols meten enz. enz. Maargoed, ik ben dus gewoon vet optijd op school, krijg ik net een smsje:
Hey han! Onze bus staakt vandaag! Dus nu moete we helemaar omrijde.. Kwam jy nog oefene het 2e uur? Wy zijn er voorlopig nog nie.. Tot school! Xx
Mja, je begrijpt daar baal ik nogal van want ik ben wel onwijs vroeg mn bed uit gekomen om hier nu op school te zijn en als vervolgens blijkt dat het niet nodig was geweest had ik net zo goed kunnen blijven liggen!
heel erg moe, en last van me rug :(
Kut! :s worden nu van het graf van een goede vriendin allerlei spulletjes gestolen, waarom zijn mensen zo zielig!!!
@Kleinsterretje wrote:
Kut! :s worden nu van het graf van een goede vriendin allerlei spulletjes gestolen, waarom zijn mensen zo zielig!!!
Dat is echt dieptriest.. Dat je zo diep kunt zinken gewoon :N
Ja precies staat hier (sorry voor het woord) gvd (!) groot in de krant!! Bah ben er helemaal ondersteboven van…
hmm een beetje moe en nog steeds niet echt fit
steeds een beetje beter
een beetje moe maar verder wel oke
hmm best vrolijk :P
behoorlijk moe
Best vrolijk
Behoorlijk Klote
op het moment voel ik me ook weer goed ;)
relax en een beetje moe
hmm een beetje moe
niet helemaal fit
moe en lui
behoorlijk moe
Beterschap May-rose
ik voel me best happy
moe, beetje verkouden, maar verder wel goed
slecht
– gezeur met m’n ex (omdat we elkaar toch nog missen..)
– een goede vriend die lullig doet om niks, dus hoef geen vriendschap meer met hem (heb er al over gepraat maar hij vind het terecht wat die doet, lul)
– Net ruzie met me ouders om niks, ik deed heel even chagrijnig reageren op iets en daarna werden ze boos op me zus en me zus ging toen boos naar boven.
Toen was ik gewoon stil en opeens begonnen ze tegen mij boos te doen wanneer ik niks fout deed..(ik weet dat ik daarvoor even chag reageerde maar ze deden meteen boos om niks..)
Dus toen werd ik ook boos en toen werd me vader alleen nog bozer, toen wou die me straf geven wanneer ik niks deed.
Dus toen werd ik pissig en zei me vader: ga je eten maar boven opeten.
Toen heb ik me bord boos weggeschoven en ben naar boven gegaan..
pff..het gaat lekker met me.. :”*(
heel moe
@Isabeau wrote:
Ik voel me geenzinnerig :’) Ik moet zo buiten gaan wandelen met mijn vader omdak nog niet naar buiten ben geweest maar ik weet zeker dat t minstens -8 ofzo is :’)
Haha nou volgens mij ist zo koud niet hoor :P Tis niet warm, kdenk dat het iets onder het vriespunt is ofzo.. KWam toenstraks van mn werk vandaan, mn oren bevroren er zowat vanaf, zo koud was ht wel :P
moe, benauwd, hoofdpijn, en beetje melig
@x-azn-baby-x wrote:
oei ben je ziek? of heb je de slappe lach?
beetje ziek aan worden denk ik
voel me vandaag nogsteeds moe, verkouden en wat hoofdpijn
moe en heb pijn :'(
moe maar verder wel okee
Goed :D
Slecht met een glimlach. n_n
begin wat moe te worden maar ondanks dat best vrolijk
Goed,
Moe
moe en last van me voet
best goed
niet zo goed :'(
best goed eigelijk :D
moe
moe en koppijn
Best goed eigelijk en een klein beetje verveeld
best vrolijk
een beetje moe maar verder wel oke
beetje moe
moe
Best goed
Prima :D
heb behoorlijke koppijn al 3 dagen :'( :'(
moemoemoe.
hmm ggaat op moment weer wat beter, maar nogsteeds hoofdpijn en beetje moe
hmm moe en behoorlijke koppijn
nog steeds niet fit….
Mijn rug is killing me. Ik snap er niks van. Ik ben vrijdag langs de fysiotherapeut geweest voor mijn maandelijkse massage, en daarna heb ik meestal een week lang geen last van mijn rug. Maar nu niet.
Er zit een spier ongelofelijk pijn te doen, mijn nek zit vast en mijn onderrug zeurt.
-Sorry voor het zeiken-
Verder wel goed :)
moe, koud en hoofdpijn
redelijk goed