Ik vroeg me af watvoor kleding jullie aanhebben tijdens het stappen?
Korte broek, lange broek, rokjes, hemdjes, tshirtjes, vleermuisshirtjes, vesten, hoge hakken, sportschoenen, ballerina’s etc.
Hm. hoe leg je dat uit.. Van die shirtjes waarbij je, als je je armen wijd uitstrekt de mouwen breder zijn. Of waarvan de onderkant van de mouw niet bij je oksel vastzit, maar een stuk naar beneden.
even snel gegoogled:
Uhm ja altijd verschillend
ligt er idd ook aan waar ik uitga
Naar de kroeg hier wil ik nog wel eens legging met hakken enzo aandoen
Maar ga ik echt uit naar een discotheek dan doe ik zeker geen hakken aan maar gewoon laarsjes ofzo. Vind het wel altijd leuk om een jurkje met een legging aan te doen met Uitgaan. maar heb ook vaak zat een broek aan. Eigenlijk altijd wat anders maar daar heb je dus ook niks aan ;p
zaterdagavond ga ik weer uit, ik zal dan misschien wel eens een foto maken van mijn Outfit.
En een vlindermouw shirt heb ik wel 1, maar die doe ik meer gewoon aan naar school/stage enzo.
Ik doe eigenlijk bijna altijd een legging met een kort jurkje aan als ik uitga. Maar als ik bijvoorbeeld naar een verjaardag ga waar gewoon gepraat word doe ik meestal legging broek met sneekers/hakken aan en dan een leuk shirtje! hihi
skinny met shirtje (strak, wel wat langer model) of een legging met een klein jurkje of iets. En als ik naar de kroeg ga maak ik er niet zo veel werk van. Dan is het gewoon wat ik die dag al aan had maar dan niet de trui/vest er overheen.
Meestal skinny jeans met een shirtje met laarzen of sneakers eronder :p
Maar ook gwn legging met een jurkje of zo een lang shirtje met laarzen of iets anders ..
Ik ga nooit uit omdat ik daar nog een paar jaartjes te jong voor ben haha. Maar naar fris ofzo. (weet niet of jullie dat kennen link= http://www.wijzijnfris.nl) Doe ik meestal gewoon een spijkerbroek met zo’n vleermuistruitje of gewoon een opvallend shirtje!