Femme logo

Home / Forums / Archief / De ‘M’ in de maand

De ‘M’ in de maand

  • aangemaakt
    18 feb 2009
  • laatste reactie
    18 feb 2009
  • 11
    reacties
  • 7
    gebruikers
  • Origineel gepost door _Annuhtjuhh_
    Meest gepost door _Annuhtjuhh_
    Laatste bericht van Isabeau
Archief
  • Aanmaker
    Onderwerp

  • _Annuhtjuhh_
    Bijdrager

    Ik zit met een vraag, en wil graag jullie mening horen. :oops:
    Ik ben nog steeds niet ongesteld. Nog nooit geweest. Nou zeggen er mensen: “14, toen was ik het allang!” of “Ben je het nog niet? Wat laat!” Dan kijken ze me heel misprijzend aan. Mijn vriendinnen zijn lief voor me, die zeggen dan dingen als: “Wees blij joh!” Maar hun hebben makkelijk praten! Ookal is het nog zo lief dat ze het steeds voor me opnemen, je voelt je toch ***.

    Zijn er mensen die dit ook hebben, of die weten wat te doen?

    Dankje

  • Isabeau
    Reageer

    14 :’) Dat is heul niet oud. Ik was 12, maar ik spoog er goed van. Het kan tot je 18de duren voor je ongesteld wordt. Gewoon geen zorgen over maken en inderdaad genieten zo lang je het nog niet bent. Want die gigantische krampen die je gaat krijgen…daar zit je echt niet op te wachten (gelukkig verhelpt de pil dit grotendeels).

    martje92
    Reageer

    14 valt echt mee, ik was 10 :’) ik heb een vriendin die het pas op haar 16de kreeg XD..
    dus 14 is niet raar hoor ;)

    _Annuhtjuhh_
    Reageer

    Maar word zo gek van die opmerkingen! Mensen zeggen dan: Ach Manneke toch!

    martje92
    Reageer

    gewoon niks van aantrekken jo ;) komt vanzelf wel..

    RB Shawty
    Reageer

    Die mensen zijn gwn dom. Wat is er zo leuk/stoer aan ongesteld zijn. Juist niet. Het is zwaar klote en als ik jou was zou ik juist blij zijn dat ik nog niet ongesteld ben! Later -als je ongesteld bent geworden- zul je er precies zoals mij terug naar kijken.

    _Annuhtjuhh_
    Reageer

    Ben ik ook wel, maar het is ook geen pretje het niet te zijn hoor!

    Irisjee
    Reageer

    Ik was het op mn 11e :’) Ongesteld zijn is zwaar kut.
    Gewoon niks van aantrekken.

    Isabeau
    Reageer

    @_Annuhtjuhh_ wrote:

    Maar word zo gek van die opmerkingen! Mensen zeggen dan: Ach Manneke toch!

    Manneke?

    Dan is het misschien een beter idee helemaal niet ongesteld te worden :’)

    may-rose
    Reageer

    Haha, rond mijn 13e begonnen vriendinnen van me.. En maar zeggen: ‘wat raar dat je nog niet ongesteld bent’ en ‘misschien kun je later dan wel geen kinderen krijgen’ en zo ging het maar door, zwaar vervelend. Ik vond het echt vervelend en wou zo graag ook ongesteld worden, omdat ik dacht dat dat dan cool was ofzoiets denk ik ;) Maargoed, ik werd het op m’n 14e, achteraf kan ik mezelf wel voor mn hoofd slaan. Meid, ik hoop dat je het de komende 2 jaar niet word want het is gewoon ronduit kut :P! De meeste meiden worden het voor hun 17e ;) Als je het op je 17e nog niet bent meot je even een huisartsenbezoekje brengen, dus nog 3 jaar om je nergens zorgen over te maken ;)!

    _Annuhtjuhh_
    Reageer

    Ik weet ’t. Maarja, ’t zal wel goedkomen;)

    Reageer

    Aight, slotje :]

Reageer

Het onderwerp ‘De ‘M’ in de maand’ is gesloten voor nieuwe reacties.

18 feb 2009
0 / 11
18 feb 2009
18 feb 2009