een jongen waarop ik verliefd ben doet raar:
een ander halve week geleden fietste ik en me BFF naar huis toe, die jongen moet een andere kant op en fietst altijd met z`n vrienden naar huis, dus ik en me BFF fietste naar huis maar hij was al eerder weg en fietste sloom en zonder z`n vrienden (ik had geen idee dat hij daar stond te wachten) dus wij komen daar aangefietst en we zien hem heel sloom rijden, hij zei hoi en lachte dus ik zei hoi en lachte terug, dus wij fietste maar door want ik vond het maar vreemd, maar hij fietste dus achter ons
een week geleden hadden wij een school basketbal toernooi, ik zat op de tribune en hij was aan het spelen, hij keek heel de tribune rond en stopte bij mij , hij speelde veder maar wel uitslovend. Hij was nergens te bekennen als hij klaar was, alleen als ik moest spelen zat hij op de tribune, als een ander team moest spelen van mij klas was hij daar niet…ik liep naar boven toe voor de uitslag hij zat daar op een bank en keek naar me… ik liep veder en daar een stukje veder op zaten zijn vrienden hij liep er na toe dus ik loop terug en hij gaat naar beneden….
een keer met biologie (hij zit een paar rijen tegenover mij) zat hij me de hele tijd aan te kijken. dus me BFF vroeg aan hem waarom zat je haar aan te kijken toen zei hij ik keek niet naar haar ik keek ergens anders na en ik ben niet verliefd op haar…. maar waarom doet ie dan zo … kan die verlegen zijn?
kan dit toeval zijn?? of kan hij ook verliefd zijn op mij…
ik weet het niet kunnen jullie mij misschien helpen