Hoihoi,
Okeoke, ik ga nu een heel verhaal typen enzo.
Ik had een vriendin, ik noem haar even A. Zij had een vriendje, die noem ik even K.
Afgelopen zomervakantie hadden A&K ongeveer een half jaar verkering. Toen ging A op vakantie. Ik voelde me niet zo goed want had wat gedonder thuis enzo. Nou sliep ik in die week bij een vriendin en kreeg ik zijn nummer. Ik smste hem: ‘Hee K, hier heb je mijn nummer. xxx’ Hij smste terug dat hij ’t speciaal vond dat hij kusjes van me kreeg en zo begon het eigenlijk. We hadden veel contact en dat vonden we beide plezierig, zegmaar. A wist het niet. ;)
Een paar dagen later (ik kende hem al wel een tijd hoor, maar niet op de leuke manier.) voelde ik me zo klote dat ik even eruit wilde. Even naar buiten, even nadenken over alles, of juist niet. Hij bood aan om even mee te komen. Nou zei ik daar natuurlijk geen nee tegen! Want ik vond hem dus wel leuk, wat natuurlijk hartstikke fout was van mij, omdat hij een vriendin had en zij ook een vriendin van mij was. We hebben lang gepraat en gelopen en gezeten, en op een gegeven moment kuste hij mij op mijn mond, zegmaar. Niet echt gezoend, maar wel een kus op de mond. En een lekkere ook, om maar even uit te wijden. Maargoed, hij kuste mij dus en we hebben de hele verdere middag hand in hand gelopen, niemand heeft ons gezien. Gelukkig.
Veel gekus en geknuffel later moest ik naar huis, hij fietste mee en zei dat hij de leukste middag in tijden had gehad. Ik voelde me gevleid, natuurlijk. Ik begon hem steeds leuker te vinden. Hij kuste me nog 1 keer en toen ging ik naar binnen.
Die avond en die dagen daarna hadden we nog steeds leuk contact, heel verliefd en net alsof we een stel waren. Weer spraken we af, en weer werd er gekust. Gezoend hadden we nog steeds niet. Was weer heel leuk, maar toen begon hij na te denken over A. Dat hij al zo lang een relatie met haar had, en vul het zelf maar in.
Daarna was er stilte, zegmaar. Geen contact meer tussen hem en mij.
Die dag daarna kwam A thuis van vakantie en vertelde hij het haar, met tranen in de ogen. Haar ben ik kwijtgeraakt, contact had ik nog wel een beetje met hem, maar hij was er wel klaar mee, zei dat ik z’n type niet was, enz… Ik voelde me diep gekwetst.
Een paar maanden later moest ik SnuffelStage doen voor school. Raad eens waar… Bij het café waar hij een weekendbaan had. Wat een geluk had ik.. Dus niet. De laatste dag moest ik met hem werken. We voelden de spanning tussen ons en we waren steeds aan het smsen enzo. Het was spannend! Na werktijd zijn we nog even gaan chillen buiten, en raad eens. Gezoend. Echt gezoend, en het was lekker. Echt lekker. Beter dan ooit. Weer vlamden mijn gevoelens voor hem op en ook zijn gevoelens kwamen tevoorschijn. Hij vertelde me dat hij me eigenlijk als zijn vriendin wilde, maar dat hij er zeker van wilde zijn. De volgende dag zei hij dat hij er niet klaar voor was, en heeft hij me, zegmaar, weer gedumpt. Ik baalde me kapot natuurlijk.. Maar mijn gevoelens waren nog steeds niet weg. Zijn ze ook nog steeds niet, trouwens.
En nu.. Tsja. Nu begint hij weer contact te zoeken. Zaterdag ga ik met hem afspreken want ik wil hem gewoon. Hij zegt dat hij het misschien wel met me wil proberen en ik daar ben ik zo blij om. Maar is het juist?
Okeoke, ik weet, lang verhaal… Maar heb jullie hulp nodig, meiden (en jongen!)!!!!
Groetjes!